fbpx

T5

Profesjonalne słuchawki gamingowe

TWS | Bluetooth 5.0 | IPX4

Profesjonalne słuchawki Bluetooth

Wysokiej jakości, zapewniające niezwykłe brzmienia słuchawki T5 zapewniają stabilne połączenie z urządzeniem mobilnym dzięki Bluetooth 5.0. W trybie gaming opóźnienie zostało zredukowane do 65ms. Wytrzymały akumulator umożliwia nawet do pięciu godzin ciągłej pracy słuchawek bez konieczności ich ładowania. Ergonomiczny kształt i tryb stworzony specjalnie dla gamerów, zdecydowanie wyróżnia T5 na tle innych słuchawek Bluetooth.

Połączenie Bluetooth 5.0

Połączenie Bluetooth 5.0

Dzięki najnowszej technologii Bluetooth 5.0, słuchawki T5 zużywają znacznie mniej energii, oferując jednocześnie stabilne połączenie. Tryb gaming zapewnia jeszcze szybsze działanie, a dzięki dotykowym przełącznikom, możesz sterować nimi bez żadnych ograniczeń.

Minimalne opóźnienia

Tryb gaming wyróżnia się minimalnym opóźnieniem, wynoszącym 65 ms (trzy razy mniejsze opóźnienie niż w słuchawkach poprzedniej generacji).

Tryb gaming w słuchawkach qcy t5

Używaj, jak chcesz

Obie słuchawki mogą działać niezależnie, dzięki czemu możesz z łatwością decydować o tym, czy chcesz korzystać z obu słuchawek, czy tylko z jednej.

Parowanie słuchawek jest łatwym procesem. Wystarczy wyciągnąć słuchawki z etui, aby połączyć się z urządzeniem mobilnym. Po włożeniu do etui, słuchawki automatycznie się rozłączą. Tylko za pierwszym razem należy sparować słuchawki manualnie.

Doskonałe brzmienia

Słuchawki zapewniają wysokiej jakości dźwięki i doskonałe brzmienia. 6 mm przetworniki, stereo HD i izolacja szumów z zewnątrz, pozwalają cieszyć się czystym brzmieniem. Technologia DSP umożliwia rozmowy telefoniczne najwyższej jakości dźwięku.

doskonałe brzmienia słuchawet qcy t5

Dotykowa kontrola

Dzięki wbudowanemu dotykowemu panelowi, rozmiar i waga słuchawek zostały znacznie zredukowane, a Ty możesz w wygodny sposób sterować nimi za pomocą dotyku.

Steruj za pomocą głosu

Słuchawki są kompatybilne z asystentami mobilnymi, co pozwala na sterowanie nimi za pomocą głosu. Wystarczy, że wypowiesz odpowiednią komendę, a one zadziałają tak, jak tego potrzebujesz.

Steruj słuchawkami qcy t5 za pomocą głosu
wytrzymałe słuchawki qcy t5

Wytrzymałe

Słuchawki pozwalają na 5 godzin nieprzerwanego słuchania muzyki, a kolejne 20 godzin zamknięte jest w akumulatorze etui. Ciesz się swoją ulubioną muzyką gdziekolwiek jesteś, bez obaw o ładowanie.

Ochrona IPX4

Od teraz nie musisz się martwić deszczem i potem podczas uprawiania ulubionych aktywności. Dzięki doskonałym nanomateriałom, słuchawki posiadają ochronę na poziomie IPX4. 

Ochrona IPX4
Design słuchawek qcy t5

Starannie przemyślany design

Słuchawki ważą jedyne 4,3 grama, możesz całkowicie zapomnieć o tym, że masz je w uszach. Ich przemyślany design i ergonomiczny kształt zapewniają pełen komfort podczas użytkowania.

Słuchawki gamingowe
Profesjonalne słuchawki gamingowe - QCY T5

Specyfikacja

Wersja Bluetooth

V5.0

Profile Bluetooth

HFP, A2DP, HSP, AVRCP, AAC, SBC

Czas pracy

Rozmowy: 4-5 godzin Całkowity czas pracy: do 25 godzin

Pojemność baterii etui

380 mAh

Wodoodporność

IPX4

Port

USB-C

Obsługa

Panel dotykowy

Częstotliwość

20 – 20000 Hz

Zasięg

10 m

W zestawie

Słuchawki QCY T5

Etui z funkcją ładowania

Gumowe wkładki

Kabel ładowania

Instrukcja obsługi