fbpx

QCY H4

Słuchawki bezprzewodowe

Przetwornik 40 mm | ENC | Hi-res audio

Słuchawki bezprzewodowe QCY H4

QCY H4 zapewniają niesamowite doznania dźwiękowe. Wyposażone w 40-milimetrowe przetworniki odtwarzają dźwięk najwyższej jakości, potwierdzonej certyfikatem Hi-Res Audio. Technologia aktywnej redukcji hałasu skutecznie eliminuje dźwięki z zewnątrz, pozwalając Ci skupić się na tym, co najważniejsze. Umożliwiają odtwarzanie muzyki do nawet 70 godzin, a podwójne mikrofony w połączeniu z ENC gwarantują wyraźne rozmowy telefoniczne. Połączysz je z wybranym urządzeniem zarówno przewodowo, jak i bezprzewodowo. Dedykowana aplikacja QCY pozwoli na dostosowanie ustawień dźwięku do każdego rodzaju muzyki.

 

Dźwięk najwyższej jakości

Z QCY H4 doświadczysz dźwięku, jakiego jeszcze nie słyszałeś. Dzięki przetwornikom o średnicy 40 mm oraz szerokiemu pasmu przenoszenia do 40 kHz QCY H4 zapewniają niesamowicie czysty i precyzyjny dźwięk. Posiadają również certyfikat Hi-Res Audio, który potwierdza, że są w stanie reprodukować dźwięk o jakości studyjnej. Teraz możesz usłyszeć każdy detal ulubionych utworów – od głębokich basów aż po najwyższe tonacje.

Zapomnij o hałasie

Zanurz się w dźwiękach muzyki lub skup się na pracy, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Dzięki technologii ANC słuchawki redukują hałas otoczenia do aż 43 dB. To oznacza, że możesz cieszyć się muzyką bez rozpraszających dźwięków ulicy, biura czy innych zakłóceń. QCY H4 oferują również cztery tryby ANC, które różnią się poziomem wyciszenia dźwięków z zewnątrz. Dostępny jest też tryb Ambient Sound, który pozwala na zachowanie kontaktu z otoczeniem, bez konieczności zdejmowania słuchawek, co jest przydatne na przykład w ruchu miejskim.

Słuchaj bez przerw

QCY H4 są gotowe towarzyszyć Ci przez wiele dni bez przerwy, niezależnie od tego, jak intensywnie korzystasz z nich. Wyposażono je w akumulator o pojemności 600 mAh, który zapewnia do 60 godzin pracy przy włączonym trybie ANC lub aż do 70 godzin z wyłączonym ANC. To wystarczająco dużo czasu, aby obejrzeć 35 filmów czy odtworzyć 1050 utworów muzycznych!

Rozmawiaj bez zakłóceń

Bez względu na to, czy prowadzisz ważną rozmowę biznesową, czy rozmawiasz ze znajomymi, z QCY H4 zawsze możesz liczyć na doskonałą jakość dźwięku. Słuchawki zostały wyposażone w podwójne mikrofony, które precyzyjnie rejestrują głos, gwarantując, że będzie brzmiał on wyraźnie i naturalnie. Wykorzystują także technologię ENC, która eliminuje zakłócenia dźwiękowe w tle podczas rozmów.

Stabilne połączenie z niskim opóźnieniem

Niech muzyka towarzyszy ci wszędzie, gdzie tylko chcesz. Słuchawki wykorzystują moduł Bluetooth 5.1, który oferuje szybkie i stabilne połączenie z Twoim urządzeniem o zasięgu do 10 m. Niskie opóźnienie wynoszące jedynie 0,08 s w trybie gamingowym gwarantuje, że dźwięk jest idealnie synchronizowany z obrazem, co jest niezwykle istotne podczas rozgrywki online.

Odbieraj połączenia podczas oglądania filmów

QCY H4 pozwalają na jednoczesne połączenie z dwoma urządzeniami. Dzięki temu możesz słuchać muzyki z laptopa i odbierać połączenia z telefonu, bez potrzeby ciągłego przełączania połączeń czy rozłączania i łączenia się na nowo. Oglądasz film na tablecie, a Twój telefon nagle zaczyna dzwonić? Wystarczy dwukrotnie dotknąć słuchawek, aby odebrać połączenie!

Wygoda na pierwszym miejscu

Słuchawki zostały stworzone z myślą o Twoim komforcie. Miękkie nauszniki z syntetycznej skóry proteinowej idealnie dopasowują się do kształtu uszu, redukując nacisk. Dzięki temu nie musisz obawiać się dyskomfortu nawet podczas wielogodzinnego słuchania. Składana konstrukcja sprawia, że możesz zabrać ze sobą, gdzie tylko zechcesz – nie zajmą dużo miejsca w plecaku. QCY H4 osiadają również intuicyjne przyciski, które pozwolą na regulowanie głośności, przełączenie utworów, odbieranie i odrzucanie połączeń – to wszystko bez konieczności wyciągania telefonu.

Specyfikacja

Producent

QCY

Model

H4

Kolor

Czarny, biały

Typ słuchawek

Nauszne

Przetworniki

40 mm

Pasmo przenoszenia

40 kHz

Wersja Bluetooth

5.1

Zasięg

Do 10 m

Profil Bluetooth

A2DP / AVRCP / HFP

Typ podłączenia

Bezprzewodowe i przewodowe – kabel audio 3,5 mm

Pojemność akumulatora

600 mAh

Czas pracy

Do 60h (z włączonym ANC) / Do 70h (z wyłączonym ANC)

Czas ładowania

Do 2h

Interfejs ładowania

USB-C

Aplikacja

QCY App

Kompatybilne systemy

iOS / Android

W zestawie

Słuchawki

Kabel USB-C do USB-A

Kabel audio 3,5 mm

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi