fbpx

QCY H2

Słuchawki bezprzewodowe

Przetwornik 40 mm | Bluetooth 5.3 | Czas odtwarzania Ok. 50 h

Słuchawki bezprzewodowe QCY H2

Odkryj lepszą jakość dźwięku. Słuchawki QCY H2 zostały wyposażone w 40-milimetrowe przetworniki i oferują specjalny tryb BASS, dzięki czemu mogą dostarczyć Ci jeszcze ciekawszych wrażeń. Zapewniają długi czas pracy (do 50 godzin) i oferują redukcję szumów ENC, która pozwoli Ci swobodnie rozmawiać przez telefon. Produkt obsługuje połączenie Bluetooth 5.3, możesz też sparować go z dwoma urządzeniami jednocześnie.

Nawet 50 godzin odtwarzania

Wytrzymały akumulator sprawia, że czas pracy modelu H2 sięga 50 godzin. To wystarczająco dużo, aby na przykład odtworzyć około 750 utworów, zobaczyć około 12 000 krótkich wideo lub obejrzeć około 25 filmów. Tak duża wydajność sprawia, że możesz korzystać ze słuchawek nawet przez tydzień na jednym ładowaniu, zakładając, że będziesz słuchać muzyki przez około 7 godzin dziennie!

Szybka i stabilna transmisja

Zapomnij o irytujących problemach z połączeniem. Słuchawki wykorzystują nowoczesną technologię Bluetooth 5.3, która gwarantuje niezawodną, szybką i stabilną transmisję. Pozwoliła też obniżyć zużycie energii. Do dyspozycji masz także specjalny tryb low-latency, w którym opóźnienie wynosi tylko około 0,078 s. Dzięki temu H2 doskonale sprawdzą się również podczas dynamicznej rozgrywki!

Połączysz je z dwoma urządzeniami jednocześnie

Zyskaj jeszcze większa swobodę. Możesz sparować słuchawki z dwoma urządzeniami jednocześnie i wygodnie się między nimi przełączać. Wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk! To jednak nie koniec możliwości H2. Jeśli na przykład sparujesz je ze swoim laptopem i smartfonem, a podczas pracy ktoś do Ciebie zadzwoni, słuchawki automatycznie przełączą się na odpowiedni sprzęt – Ty musisz już tylko odebrać telefon!

Niezrównany komfort użytkowania

Zadbaj o swój komfort. Słuchawki są wyjątkowo lekkie, a ich nauszniki zostały pokryte przyjemnym w dotyku materiałem i doskonale przylegają do uszu, jednocześnie ich nie naciskając. Dzięki temu możesz cieszyć się niesamowitą wygodą nawet po dłuższym czasie. Model H2 jest też bardzo prosty w transporcie i przechowywaniu – składana konstrukcja sprawia, że zajmuje znacznie mniej miejsca. Co więcej, regulowany pałąk pozwoli Ci dostosować słuchawki do Twoich potrzeb, a wbudowane przyciski ułatwią ich obsługę.

Idealne do rozmów

Grasz w ulubioną grę sieciową? A może ktoś do Ciebie dzwoni, a Ty akurat robisz zakupy w zatłoczonym centrum handlowym? Słuchawki H2 pozwolą Ci na swobodną komunikację niemal w każdych warunkach! Urządzenie precyzyjnie zarejestruje Twój głos, a dzięki technologii redukcji szumów ENC skutecznie wytłumi zbędne dźwięki z otoczenia. Wszystko to pozwoli Ci bez przeszkód rozmawiać przez telefon lub wymieniać uwagi z innymi członkami drużyny w grze!

Więcej możliwości z aplikacją

Chcesz jeszcze bardziej dostosować słuchawki do swoich potrzeb i przyzwyczajeń? Pozwoli Ci na to aplikacja QCY, którą możesz pobrać za darmo ze sklepu Google Play lub App Store. Znajdziesz w niej między innymi ustawienia EQ i efektów dźwiękowych. Za jej pomocą możesz też zlokalizować telefon, zmienić nazwę urządzenia lub skorzystać z wyskakującego okienka ułatwiającego parowanie.

Specyfikacja

Producent

QCY

Model

H2

Kolor

Czarny

Nazwa parowania

QCY H2

Bluetooth

5.3

Zasięg

Do 10 m

Profile Bluetooth

A2DP, AVRCP, HFP

Przetwornik

40 mm

Czas odtwarzania

Ok. 50 h

Czas rozmów

Ok. 30 h

Pojemność akumulatora

400 mAh

Czas ładowania

Ok. 2 h

Port ładowania

USB-C

Wymiary

160 x 80 x 195 mm

Aplikacja

QCY

Kompatybilność

iOS, Android

W zestawie

Słuchawki

Kabel do ładowania (USB-A / USB-C)

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi