fbpx

TWS T19

Słuchawki TWS

ENC | Bluetooth 5.1 | 30 godziny pracy

Słuchawki TWS QCY T19

Cenisz wysoką jakość dźwięku i nie wyobrażasz sobie dnia bez muzyki? Postaw na słuchawki TWS QCY T19, które zapewniają krystalicznie czysty dźwięk HiFi, długi czas pracy na poziomie nawet 30 h i ultraniskie opóźnienie, które zachwyci fanów gier i wideo. Na uwagę zasługuje także redukcja szumów ENC, która ułatwi rozmowy, a także intuicyjne panele dotykowe. T19 posiadają także tryb gamingowy.

Doskonała jakość dźwięku

TWS QCY T19 zostały wyposażone w 10-milimetrowe, dynamiczne przetworniki, dzięki którym zapewniają znakomitą jakość audio, wyraziste tony wysokie i głębokie basy podczas słuchania różnych gatunków muzyki. Dźwięk HiFi sprawi, że z QCY T19 poczujesz się jak na koncercie i na nowo odkryjesz piękno ulubionych piosenek.

Idealne do rozmów

Bezprzewodowe słuchawki QCY T19 wykorzystują cztery mikrofony oraz inteligentny algorytm ENC, aby skutecznie rejestrować głos i filtrować hałasy z otoczenia. W ten sposób umożliwiają skuteczną komunikację z innymi i krystalicznie czyste brzmienie głosu. Chcesz odebrać połączenie podczas podróży autobusem? Z QCY T19 to żaden problem!

Nawet 30 godzin pracy

Słuchaj muzyki przez cały dzień i nie obawiaj się nagłego rozładowania słuchawek. T19 zostały wyposażone w wydajne akumulatory i zapewniają nawet 4.5 h pracy w przypadku rozmów i 7.5 h w przypadku odtwarzania. Co istotne, etui ładujące posiada akumulator o pojemności 380 mAh i może przedłużyć ich czas działania do nawet 30 h!

Praktyczne panele dotykowe

T19 umożliwiają wygodne zarządzanie podstawowymi funkcjami bez konieczności sięgania po smartfona. Posiadają bowiem praktyczne panele dotykowe, dzięki którym wystarczy odpowiednia liczba dotknięć, aby m.in. zatrzymać i wznowić odtwarzanie, odebrać lub odrzucić połączenie, zmienić piosenkę, uruchomić asystenta głosowego lub włączyć tryb gamingowy.

Ultraniskie opóźnienie i aplikacja

Lubisz oglądać filmy na swoim smartfonie? A może często śledzisz relacje z koncertów? QCY T19 sprawdzą się doskonale, bowiem wyróżniają się wyjątkowo niskim opóźnieniem i zapewniają doskonałą synchronizację obrazu i dźwięku. Co więcej, możesz zainstalować aplikację QCY (dostępna na Androida lub iOS) i korzystać m.in. z Equalizera lub włączyć tryb uśpienia.

Dobrze zaprojektowane

Dzięki ergonomicznej konstrukcji słuchawki zachowują stabilną pozycję w uszach i nie powodują dyskomfortu nawet podczas wielu godzin użytkowania. Atutem jest także szybkie i wygodne parowanie — wystarczy, że wyjmiesz słuchawki z etui i skorzystasz z wyskakującego na smartfonie okna. Za każdym kolejnym razem słuchawki automatycznie rozpoznają urządzenie.

Specyfikacja

Producent

QCY

Model

T19

Redukcja szumów ENC

Tak

Przetwornik

10 mm

Wersja Bluetooth

5.1

Nazwa parowania

QCY-T19

Kompatybilne systemy

Android, iOS

Zasięg

Do 10 m

Czas rozmów telefonicznych

4.5 h

Czas odtwarzania

7.5 h

Profile Bluetooth

HFP / HSP / A2DP / AVRCP

Pojemność akumulatora (etui)

380 mAh

Port ładowania

USB-C

W zestawie

Etui ładujące

Kabel ładowania USB do USB-C

Kabel USB-C

Końcówki silikonowe (3 pary)

Instrukcja obsługi