fbpx

QCY T17

Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth

ENC | Bluetooth 5.1 | 7,5 godziny pracy

Bezprzewodowe słuchawki QCY T17

Przełącz się na krystalicznie czysty dźwięk jakości HIFI ze słuchawkami QCY T17. Korzystaj z wachlarza możliwości jaki dają słuchawki i dostosuj je do siebie przełączając się między różnymi trybami. Rozmawiaj bez zakłóceń w nawet najbardziej zatłoczonych miejscach dzięki technologii ENC i rozgrywaj ważne turnieje ze znaczną przewagą korzystając z ultra niskiego opóźnienia, które jest niezauważalne dla ucha. 

Innowacyjne technologie

Słuchawki zostały wyposażone w innowacyjny chip Bluetooth 5.1, który charakteryzuje się niezawodnością. Odpowiada on za utrzymanie stabilnego połączenia między urządzeniem a słuchawkami byś mógł cieszyć się płynnym odtwarzaniem. Dodatkowo zapewnia ultra niskie opóźnienie, które może poprowadzić do zwycięstwa podczas rozgrywek. 

Krystalicznie czysty dźwięk

Dynamiczny przetwornik w połączeniu z kompozytową membraną i profesjonalnym strojeniem zapewniają przejrzysty dźwięk i niesamowicie szybką reakcję na przejściowe zakłócenia, których nawet nie zdołasz zauważyć. Możesz cieszyć się wyśmienitym dźwiękiem i odkrywać swoje ulubione utwory od nowa. 

Komfortowe użytkowanie

Słuchawki zostały zaprojektowane w bardzo przemyślany sposób, tak by mogły służyć Ci nawet przez wiele godzin. Specjalnie wyprofilowany kształt i zestaw gumek, które znajdziemy w zestawie umożliwiają idealne dopasowanie ich do ucha. Zaskakująca jest również waga każdej ze słuchawek, ponieważ ważą tyle samo co kartka papieru w rozmiarze A4 – 4.2 grama. 

Intuicyjna obsługa

Nie musisz już w pośpiechu przeszukiwać wszystkich kieszeni w poszukiwaniu telefonu, by go odebrać. Słuchawki QCY17 wyposażone są w dotykowy panel, który obsługuje najważniejsze polecenia. Bez problemu zatrzymasz, wznowisz i przewiniesz muzykę, odbierzesz i odrzucisz połączenie oraz połączysz się ze swoim asystentem Siri, Alexa czy Xiao Ai. 

Niezliczone rozmowy

W urządzeniu została zastosowana najnowocześniejsza technologia ENC, która blokuje większość szumów i hałasów docierających z otoczenia, dzięki czemu możesz prowadzić nieprzerwane rozmowy w nawet najbardziej zatłoczonych miejscach jak metro czy centrum handlowe. 

Zawsze pod ręką

W daleką podróż zabierz ze sobą słuchawki QCY T17 i ciesz się towarzystwem swoich ulubionych artystów, nawet przez 7,5 godziny. Ładujące etui, wyposażone w baterię o pojemności 380mAh przedłuży ten czas, aż do 26 godzin. Zdobywaj kolejne kilometry w akompaniamencie dobrze znanych utworów. 

Specyfikacja

Producent

QCY

Model

T17

Model certyfikowany

BH21Q17A

Nazwa parowania

QCY – T17

Wersja Bluetooth

5.1

Kodek Bluetooth

AAC

Obsługiwany system

iOS / Android

Zasięg działania

10 m

Działanie baterii

4.5h rozmów telefonicznych, 7.5h odtwarzania

Profil Bluetooth

HFP / A2DP/ AVRCP

Pojemność baterii (etui)

380mAh

Dodatkowe zasilanie etui

Pozwala na naładowanie obu słuchawek 2.5 razy

Port ładowania

Typ - C

W zestawie

Etui ładujące

3 pary gumek S/M/L

Kabel USB Typu C

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi