fbpx

Poznaj QCY

O marce QCY

Marka QCY powstała w 2009 roku. Od samego początku jej przewagą nad konkurencyjnymi firmami było zastosowanie najnowszych technologii. Jej produkty cechuje wysoka jakość i dbałość o najmniejsze szczegóły. Profesjonalny zespół badawczo-rozwojowy jest wyposażony w zaawansowane urządzenia, dzięki czemu jest w stanie projektować coraz lepsze i bardziej zaawansowane urządzenia. Zapewnia także kompleksowe wsparcie techniczne dla wszystkich produktów QCY.

W 2012 roku macierzysta marka firmy QCY, Hele Electronics mogła pochwalić się swoją współpracą z CSR, Mitsubishi, Murata, Knowles i Future Power, a już w 2013 roku, flagowy sklep QCY został nagrodzony za wysoką jakość produktów i doskonałą obsługę posprzedażową. W 2014 roku model QY7 trafił na rynek i sprawił, że słuchawki sportowe Bluetooth stały się trendem w Chinach.

Rok 2016 był kamieniem milowym dla marki QCY. W pogonią za najnowszą technologią bezprzewodową, której najchętniej używają młodzi użytkownicy, rozpoczęto działalność ekskluzywnego Instytutu Badań Naukowych. W styczniu marka otrzymała nagrodę National High-tech Enterprise od Guangdong Government, a we wrześniu marka skupiła się na e-commerce, B2C, dystrybucji krajowej oraz zagranicznej.

W 2017 roku QCY wkroczyło na rynki zagraniczne. Utworzono oddziały w Japonii i USA. W grudniu QCY otrzymało nagrodę “Excellent Seller” 2017 za doskonałą jakość obsługi. Celem marki jest ciągły rozwój i rozszerzanie asortymentu.

Zostań dealerem marki QCY

Jeżeli zainteresowały Cię produkty QCY i chcesz wprowadzić je do swojej oferty, napisz bezpośrednio na [email protected] lub odwiedź stronę dystrybutora: