fbpx

HT05

Bezprzewodowe słuchawki TWS QCY HT05

Słuchawki TWS QCY HT05

Nieskazitelna jakość dźwięku

Szukasz słuchawek, które zachwycą Cię doskonałą redukcją szumów i pozwolą odciąć się od zewnętrznych hałasów? QCY HT05 spełnią Twoje oczekiwania. Słuchawki TWS wykorzystują technologię ANC i pozwalają zredukować hałasy do 40 dB, dodatkowo posiadają funkcję Wind noise cancellation, która pozwoli słuchać podcastów i muzyki w wietrzny dzień. Na uwagę zasługuje też 6 mikrofonów i ENC, dynamiczne, 10-milimetrowe przetworniki, a także długi czas pracy na poziomie nawet 30 h.

Zapomnij o hałasie

To, co wyróżnia HT05 na tle innych słuchawek, to doskonała redukcja szumów ANC, która pozwala skutecznie redukować hałasy do 40 dB. Dzięki temu możesz bez przeszkód słuchać muzyki lub podcastu w zatłoczonym autobusie czy centrum handlowym. Możesz też wybierać spośród 3 trybów redukcji szumów. Indoor sprawdzi się w bibliotece i biurze, Commuting w czasie podróży komunikacją miejską, a Boosted poradzi sobie z najgłośniejszym hałasem i przyda się np. w sklepie.

Zapomnij o otaczającym Cię świecie

Pozwól sobie na chwilę wytchnienia, bez względu na miejsce. Nieważne czy czeka Cię podróż koleją, czy zakupy w zatłoczonym centrum handlowym, korzystając ze słuchawek QCY HT03 wszędzie możesz odciąć się o hałasu i panującego wokół zgiełku. Hybrydowa redukcja szumów ANC skutecznie filtruje zbędne odgłosy z otoczenia do 35 dB dając Ci możliwość dokładnego wsłuchania się w odtwarzane utwory. Wyposażenie HT03 w cztery mikrofony oraz zastosowany algorytm ENC umożliwia prowadzenie rozmów w głośnym otoczeniu. Ciesz się spokojem w każdym momencie.

Wysoka jakość dźwięku

10-milimetrowe, dynamiczne przetworniki LCP gwarantują doskonałą jakość dźwięku. Możesz więc cieszyć się wysokim poziomem audio, a Twoje ulubione piosenki zachwycą Cię czystymi tonami wysokimi i głębokim basem. Słuchawki oferują także tryb Transparency, który pozwala pozostać w kontakcie z otoczeniem — przyda się np. na dworcu kolejowym.

Długi czas pracy

Słuchawki TWS QCY HT05 imponują także długim czasem pracy. Z włączonym trybem ANC zapewniają 3,5 h rozmów i 6 h odtwarzania, natomiast z wyłączonym trybem ANC czas ten wzrasta kolejno do 4 i 7,5 h. Co najważniejsze, z etui ładującym słuchawki mogą pracować przez nawet 24 h (z włączonym trybem ANC) i nawet 30 h bez trybu ANC.

Wygodna obsługa

HT05 posiadają praktyczne panele dotykowe, które umożliwiają zarządzanie wieloma funkcjami bez konieczności wyjmowania smartfona. Za pomocą odpowiedniej liczby dotknięć możesz np. odebrać i zakończyć połączenie, zatrzymać i wznowić odtwarzanie, przełączyć piosenkę lub uruchomić asystenta głosowego. Z tego poziomu możesz też uruchomić tryb gamingowy.

Dodatkowe możliwości w aplikacji

Zapewnij sobie dostęp do dodatkowych funkcji. Wystarczy, że pobierzesz aplikację QCY, która umożliwia wybór poziomu redukcji szumów, włączenie uśpienia czy dostosowanie balansu dźwięku. Pozwala także korzystać z wyskakującego okna i szybko parować słuchawki. Aplikacja jest kompatybilna z systemami Android i iOS.

Specyfikacja

Producent

QCY

Nazwa

TWS QCY HT05

Model

HT05

Redukcja szumów ANC

Tak

Redukcja szumów ENC

Tak

Przetwornik

10 mm

Wersja Bluetooth

5.2

Nazwa parowania

QCY MeloBuds ANC

Kompatybilne systemy

Android, iOS

Zasięg

Do 10 m

Czas rozmów telefonicznych

3,5 h (ANC włączone), 4 h (ANC wyłączone)

Czas odtwarzania

6 h (AND włączone), 7,5 (ANC wyłączone)

Profile Bluetooth

HFP / HSP / A2DP / AVRCP

Pojemność akumulatora (etui)

380 mAh

Kolor

Biały

W zestawie

Słuchawki i etui ładujące

Wymienne końcówki (3 pary - S, M i L, jedna para już znajduje się na słuchawkach)

Kabel USB-C

Instrukcja obsługi