fbpx

T2C

Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth

TWS | Bluetooth 5.0 | 4 godziny pracy

Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki

QCY T2C to słuchawki typu TWS, nie są ograniczone żadnym kablem. Nie tylko łączą się bezprzewodowo z telefonem lub komputerem, ale także miedzy sobą, tworząc słuchawki stereo. Kompaktowe, wygodne i eleganckie słuchawki sprawdzą się w każdym momencie: w autobusie, domu, na siłowni.

QCY T2C to słuchawki typu TWS
Moduł Bluetooth 5.0 QCY T2C

Moduł Bluetooth 5.0

Dzięki zaawansowanemu modułowi bluetooth 5.0 słuchawki automatycznie łączą się ze sobą oraz z urządzeniem zaraz po wyjęciu z etui. Zastosowany moduł Realtek umożliwia także swobodne prowadzenie rozmów w jakości HD, zapewnia dłuższą żywotność baterii, a także wysokiej jakości audio.

Inteligentne zasilanie

Po wyjęciu z etui, słuchawki automatycznie się włączają i parują, a po włożeniu ich do etui, natychmiast się wyłączają.

Wysoka jakość dźwięku

Dzięki zastosowaniu profesjonalnego kodeka SBC+AAC słuchawki dostarczają bardzo dobrze odwzorowany dźwięk, zapewniając jednocześnie uwydatniony bas, a także świetne średnie i wysokie tony. Dzięki swojej uniwersalności słuchawki spełnią oczekiwania praktycznie każdego użytkownika.

Ładujące etui

Słuchawki ładują się poprzez etui. Magnetyczny system łączenia oraz pokrywa etui uniemożliwiają ich wypadnięcie. Zastosowany akumulator o pojemności 800 mAh pozwala na 8-krotne naładowanie słuchawek bez konieczności podpinania etui do gniazdka, zapewniając dodatkowe kilkanaście godzin pracy. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom etui możemy zabrać praktycznie wszędzie, wkładając je do torebki lub kieszeni.

Ładujące etui słuchawek qcy T2C
redukcja haasów w słuchawkach qcy t2c

Redukcja hałasów

Zastosowany mikrofon umożliwia prowadzenie rozmów w trybie stereo. Technologia CVC6.0 odpowiada za redukcję hałasów otoczenia podczas rozmowy, sprawiając, że rozmówca wyraźnie wszystko słyszy. Jest to niezwykle przydatne podczas prowadzenia rozmów telefonicznych w pracy lub miejscach publicznych.

Niskie opóźnienie

Dzięki zaawansowanemu modułowi Realtek słuchawki posiadają bardzo niskie opóźnienie przesyłu dźwięku, które jest praktycznie nieodczuwalne. Przez to słuchawki sprawdzają się nie tylko przy rozmowach telefonicznych i słuchaniu muzyki, ale również przy oglądaniu wideo oraz graniu.

QCY T2C

Specyfikacja

Wersja Bluetooth

V5.0

Profile Bluetooth

HFP/HSP/A2DP/AVRCP

Czas pracy

4 h

Pojemność baterii etui

800 mAh

Obsługa

Przycisk wielofunkcyjny

Port

USB-C

Częstotliwość

20 – 20000 Hz

Zasięg

10 m

W zestawie

Słuchawki QCY T2C

Etui z funkcją ładowania

Gumowe wkładki

Kabel ładowania

Instrukcja obsługi