fbpx

T13

Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth

TWS | Bluetooth 5.1 | 8 godzin pracy

Bezprzewodowe słuchawki QCY T13

Doskonała jakość dźwięku i swobodne rozmowy przez telefon nawet w głośnym otoczeniu? Z QCY T13 to możliwe! 4 mikrofony z redukcją szumów pozwalają na komfortowe wykonywanie połączeń w dowolnym miejscu, a przetwornik 7,2 mm gwarantuje krystalicznie czyste brzmienie. Nie musisz też obawiać się problemów z sygnałem – Bluetooth 5.1 zapewnia niezawodną transmisję. W połączeniu ze stylowym etui ładującym słuchawki mogą nieprzerwanie pracować nawet przez 40 godzin.

Rozmawiaj przez telefon, gdziekolwiek jesteś

Każda słuchawka została wyposażona w 2 mikrofony, które doskonale rejestrują Twój głos i eliminują zbędny hałas. Cyfrowa redukcja szumów ENC pozwala wyciszyć niepożądane dźwięki dochodzące z zewnątrz, dzięki czemu możesz skupić się na rozmowie! Nieważne, gdzie się znajdujesz. Biuro, ulica w godzinach szczytu czy zatłoczone centrum handlowe – doskonale usłyszysz swojego rozmówcę, a on usłyszy Ciebie!

Naładują się w mgnieniu oka

Konstrukcja słuchawek została dopasowana do potrzeb użytkowników, nie uciskając kanału słuchowego, a wyjątkowo lekka waga sprawia, że uszy nie będą zmęczone podczas ich użytkowania.

Uczta dla Twoich uszu

Słuchawki zostały wyposażone w dynamiczne przetworniki 7,2 mm i korzystają z kodeków HD AAC/SBC. Dzięki temu zapewniają doskonałej jakości audio na poziomie HiFi. Daj się zaskoczyć niesamowitym basom i idealnie zbalansowanym tonom – QCY T13 otoczą Cię krystalicznie czystym dźwiękiem. Poczujesz się niemal jak na koncercie!

Jeszcze dłuższy czas pracy

Każda słuchawka została wyposażona w wytrzymały akumulator, który zapewnia czas odtwarzania do 8 godzin. Chcesz więcej? Etui ładujące pozwala przedłużyć go do nawet 40 godzin! To wystarczająco dużo, aby przesłuchać około 600 piosenek, obejrzeć 20 filmów lub zobaczyć aż 9600 krótkich wideo na TikToku.

Pożegnaj problemy z połączeniem

Zaawansowany chip Bluetooth 5.1 zapewnia jeszcze szybsze i bardziej stabilne połączenie, obniżając jednocześnie zużycie energii. Wszystko to pozwala cieszyć się niezawodną transmisją sygnału, ultraniskim opóźnieniem i długim czasem pracy. Możesz też dowolnie przełączać się między trybem mono i stereo – każda słuchawka  łączy się niezależnie!

Przyjazna użytkownikom aplikacja

a pomocą dedykowanej aplikacji QCY nie tylko zmienisz język interfejsu, ale też dostosujesz ustawienia EQ i zainstalujesz aktualizacje OTA. Dostępny jest również tryb uśpienia, który pozwoli Ci uniknąć przypadkowego uruchomienia słuchawek. Aplikacja umożliwia także szybkie i proste parowanie T13 z telefonem – pomoże Ci w tym specjalne, wyskakujące okienko.

Wyjątkowy design

Etui ładujące QCY T13 jest nie tylko funkcjonalne, ale też niezwykle stylowe. Inspirowane wyglądem kapsuły kosmicznej – zachwyca symetryczną konstrukcją i opływowym kształtem. Lśniące na zewnątrz i matowe w środku – jego elegancki, nowoczesny charakter przypadnie do gustu wielu użytkownikom.

Wystarczy dotknięcie

Już nie musisz sięgać po telefon, aby wyłączyć muzykę albo przełączyć utwór. Każda słuchawka została wyposażona w wygodny panel dotykowy. Teraz wystarczy dotknąć, aby zatrzymać lub wznowić odtwarzanie, odebrać, odrzucić lub zakończyć połączenie, przewinąć piosenkę lub aktywować inteligentnego asystenta.

Specyfikacja

Wersja Bluetooth

5.1

Profile Bluetooth

HFP/HSP/A2DP/AVRCP

Czas pracy

5 h rozmów, 8h odtwarzania muzyki

Pojemność baterii etui

380 mAh

Port

USB-C

Częstotliwość

20 – 20000 Hz

Zasięg

10 m

W zestawie

Słuchawki QCY T13

Etui z funkcją ładowania

Gumowe wkładki

Kabel ładowania

Instrukcja obsługi

Pobierz instrukcję obsługi PDF