fbpx

T10 Pro

Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth

600 mah | Bluetooth 5.0 | 3 godziny pracy

Wysoka jakość dźwięku

Zanurz się w świecie muzyki ze słuchawkami QCY T10 Pro! Akcesorium dostarcza bogaty w szczegóły dźwięk HiFi. Świetny balans i potrójna częstotliwość sprawią, że poczujesz się jak na koncercie. 

Słyszysz to, co chcesz

Słuchawki posiadają 4 mikrofony, które skutecznie tłumią hałas z zewnątrz, a Ty możesz prowadzić rozmowy lub słuchać ulubionego podcastu nawet w zatłoczonym autobusie.

Wytrzymały akumulator

Czas pracy słuchawek wynosi około 3.5 godziny. Natomiast etui ładujące wyposażono w akumulator o pojemności 600 mAh, które wydłuża czas działania do 21 godzin. Teraz możesz słuchać ulubionych piosenek, bez obawy o nagłe rozładowanie akcesorium.

Błyskawicznie je naładujesz

Energię akcesorium odnowisz błyskawicznie. Po około 10 minutach ładowania, słuchawki potrafią pracować przez godzinę.

Szybkie parowanie z urządzeniem

Po otworzeniu pokrywy etui ładującego i aplikacji pojawi się okno parowania, które dostarczy Ci również informacji na temat poziomu akumulatora etui. Dotknij ‘połącz’, aby przygotować słuchawki do pracy.

Korzystaj z aplikacji

Aplikacja oferuje takie możliwości jak korektor dźwięku, wybranie gatunku muzycznego oraz aktualizacja oprogramowania OTA. Za jej pomocą możesz też znaleźć słuchawki jeśli nie pamiętasz, gdzie je odłożyłeś. 

Tryb mono i stereo

Słuchawki łączą się niezależnie z urządzeniem, co oznacza, że możesz korzystać z dwóch jednocześnie lub tylko jednej. Wybór należy do Ciebie!

Panele dotykowe

Korzystając z paneli dotykowych możesz zatrzymywać/wznawiać odtwarzanie, pomijać utwory, odebrać/odrzucić połączenie przychodzące lub skorzystać z asystenta głosowego. Już nie musisz sięgać po telefon, zatrzymać utwór, wystarczy, że dotkniesz słuchawki.

Ergonomiczne i wodoodporne

Każda ze słuchawek waży tyle, ile kartka papieru A4, czyli mniej więcej 3.7g. Dodatkowo ich ergonomiczna konstrukcja zapewnia długotrwały komfort. Z powodzeniem zabierzesz je na trening, nie uszkodzą je też krople deszczu, dzięki wodoodporności na wodę na poziomie IPX5. 

Specyfikacja

Producent

QCY

Model

T10 Pro

Nazwa parowania

QCY-T10Pro

Wersja Bluetooth

5.0

Systemy operacyjne

Android, iOS

Zasięg sygnału

10 m

Czas pracy

3h (rozmowa), 3.5h (odtwarzanie muzyki)

Profile Bluetooth

HFP/HSP/A2DP/AVRCP

Pojemność akumulatora etui

600 mAh

Maksymalna liczba doładowań przez etui

5 (obie słuchawki)

Port ładowania

USB-C

W zestawie

Słuchawki

Etui ładujące

Kabel ładowania USB do USB-C

Instrukcja obsługi

Końcówki silikonowe (3 pary)

Instrukcja obsługi