fbpx

T16

TWS na najwyższym poziomie

TWS | Bluetooth 5.2 | IPX4

QCY T16

Co łączy wysoką jakość dźwięku muzyki, wyraźne dialogi w filmach i rozmowę telefoniczną bez zakłóceń? Odpowiedzią są nasze nowe słuchawki TWS QCY T16, które dzięki najnowszej technologii bluetooth 5.2 z kodekiem aptX Adaptive pozwolą Ci cieszyć się ich funkcjonalnością, bez względu na to, co robisz na swoim telefonie.

9

Dlługi czas pracy

W pełni naładowane słuchawki potrafią grać intensywnie przez 5,5 godziny, a w połączeniu z Etui czas odtwarzania muzyki może sięgnąć nawet 22 godzin. Etui obsługuje też szybkie ładowanie, więc będą dostępne dla Ciebie, nawet jeśli ładujesz je tuż przed wyjściem z domu.

Bluietooth 5,2

Najnowsza technologia bluetooth skutecznie niweluje opóźnienia i problemy z połączeniem, jakie dotąd zdarzały się przy słuchaniu muzyki bezprzewodowo. Wbudowa kompatybilność aptX Adaptive zapewni bardzo szybką transmisję i potrzebną Ci niezawodność, a na komfort kazdej rozmowy wpływa redukcja hałasu CVC 8.0 Rewolucyjnym jest też parowanie słuchawek – wystarczy, że otworzysz etui i gotowe!

Stworzone dla Twojej wygody

Słuchawki T16 zapewnią Ci komfort użytkowania, o jakim marzysz. Lekkie i wygodne – fantastycznie leżą w uszach i z nich nie wypadają. Możesz też mieć je zawsze przy sobie. Niewielkie, okrągłe etui umożliwia ich bezpieczny transport i bez problemu zmieści się w plecaku, w torebce, a nawet w kieszeni. Wyróżnia je także stylowy, nowoczesny design – matowe wykończenie nadaje mu unikalny, zachwycający charakter.

Wystarczy dotknięcie

Już nie musisz za każdym razem sięgać po smartfona, aby skorzystać z podstawowych funkcji słuchawek. T16 mają wbudowane panele dotykowe, które umożliwiają ich wygodną obsługę. Teraz wystarczy odpowiednia liczba stuknięć, aby na przykład zatrzymać lub wznowić odtwarzanie, odebrać telefon, odrzucić połączenie, rozłączyć się, przełączyć piosenkę, włączyć tryb gamingowy lub aktywować asystenta głosowego.

Specyfikacja

Nazwa parowania

QCY-T16

Wersja Bluetooth

5.2

Kompatybilne systemy

iOS, Android

Zasięg

Do 10 m

Czas rozmów telefonicznych

Do 4 h

Czas odtwarzania

Do 5,5 h

Profile Bluetooth

HFP, HSP, A2DP, AVRCP

Pojemność akumulatora (etui)

380 mAh

Port ładowania

USB-C

W zestawie

Słuchawki QCY T17

Etui ładujące

3 pary wymiennych gumek S / M / L (jedna para już znajduje się na słuchawkach)

Kabel ładowania

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi