fbpx

T12

Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth

TWS | Bluetooth 5.0 | 4 godziny pracy

QCY T12

Szukasz zestawu słuchawkowego, który zaspokoi Twoje potrzeby w codziennym słuchaniu muzyki i rozmowach? QCY T12 True Wireless Bluetooth Headset będzie najlepszym wyborem! Te bezprzewodowe słuchawki pasują do każdego ucha, dając poczucie komfortu podczas użytkowania, a nowe technologie Bluetooth 5.1 i ładowanie za pomocą USB typu C, przeniosą Cię w przyszłość bezprzewodowego dźwięku.

Moc zalet QCY

A QCY T12 to zupełnie nowa wersja, która wyróżnia się nowoczesnym designem, żywym dźwiękiem i szczególnie długim czasem pracy na baterii, w połączeniu z wydajną stacją dokującą do ładowania, dołączoną do zestawu. Zyskaj swój własny styl z minimalistycznym designem słuchawek.

Modny i nowoczesny design

Konstrukcja słuchawek została dopasowana do potrzeb użytkowników, nie uciskając kanału słuchowego, a wyjątkowo lekka waga sprawia, że uszy nie będą zmęczone podczas ich użytkowania.

Z bluetoothem 5.1

Wbudowany w słuchawki chip Bluetooth 5.1 w połączeniu z zaawansowanym kodekiem audio dostarcza dźwięk w jakości HD stereo, nadając czysty dźwięk bez zakłóceń i przerw. Niska częstotliwość nadawania daje poczucie pełni dźwięku, w tak małej konstrukcji.

Przejrzysty i realistyczny dźwięk

13-milimetrowa membrana z kompozytu polimerowego, zintegrowana z niewielką komorą dźwiękową dostarczają zaskakującą jakość dźwięku. Emitując wyraźny i bardziej szczegółowy dźwięk zarówno w tonach wysokich jak i głębokich basach.

Przygotowane na wysokie oczekiwania

Dotknij trzykrotnie prawej słuchawki, by włączyć tryb niskiego opóźnienia, redukującego przerwy do 110 ms. Ciesz się stałym dostępem do materiałów online, długiego oglądania filmów, bądź intensywnych rozmów przez długi czas.

Szybka synchronizacja

Sparuj słuchawki z telefonem i włącz je za pomocą szybkiego popupa. Dowiesz się o stanie ich naładowania, by być gotowym na intensywne wrażenia dźwiękowe.

Dedykowana aplikacja

Pobierz dedykowaną aplikację dla QCY i zgłębiaj dodatkowe funkcjonalności swoich słuchawek. Nadaj swój prywatny charakter słuchanym dźwiękom i niech służą Ci jak najlepiej.

Kontroluj dotykiem

Za dotknięciem opuszkami palców możesz zmieniać utwory, uruchamiać i zatrzymywać odtwarzanie, odbierać rozmowy i uruchomić głosowego asystenta. Taka kontrola da Ci ogromną wygodę w codziennym użytkowaniu.

Dwa tryby na różne sytuacje.

W przeciwieństwie do innych słuchawek model T12 transmituje dźwięk do obu słuchawek jednocześnie. Dzięki temu możesz swobodnie przełączać się z trybu mono i stereo, w zależności od potrzeby i muzycznych doświadczeń.

Specyfikacja

Wersja Bluetooth

V5.1

Profile Bluetooth

HFP/HSP/A2DP/AVRCP

Czas pracy

3,5 h rozmowy, 4h odtwarzanie

Pojemność baterii etui

380 mAh

Port

USB-C

Częstotliwość

20 – 20000 Hz

Zasięg

10 m

W zestawie

Słuchawki QCY T12

Etui z funkcją ładowania

Gumowe wkładki

Kabel ładowania

Instrukcja obsługi