fbpx

HT01C

Bezprzewodowe słuchawki TWS QCY HT01C

Przetwornik 7 mm | Bluetooth 5.1 | 20h pracy

Słuchawki bezprzewodowe QCY HT01C

Daj się zaprosić na muzyczną ucztę dzięki HT01C. 7mm przetworniki i kodek AAC zapewniają doskonałej jakości dźwięk, dzięki czemu poczujesz się jak na koncercie! Aktywna redukcja szumów pozwoli Ci zatracić się w muzycznym świecie i wyciszy niepotrzebny hałas. Jeśli jednak chcesz pozostać w kontakcie z otoczeniem włącz tryb Transparent. Wbudowany czujnik sprawia, że odtwarzanie zostanie wstrzymane kiedy wyjmiesz słuchawki z uszu i wznowione kiedy założysz je z powrotem. Sprawdź, co jeszcze zyskasz dzięki HT01C.

Dźwięk, któremu się nie oprzesz

Doskonała jakość dźwięku osiągnięto dzięki pomocy Song Boxun, dźwiękowca z Harman. 7mm przetworniki z miedziano-aluminiowymi elementami (CCAW) oraz kodek HD AAC dostarczą Ci bogatego w szczegóły dźwięku, dzięki czemu poczujesz się jak na koncercie.

Słyszysz tylko to, co chcesz

Nie przejmuj się irytującym hałasem otoczenia! Technologia aktywnej redukcji szumów sprawia, że HT01C wyposażone w 2 mikrofony redukują hałas do 35dB i blokują dźwięk z otoczenia poniżej 1000Hz. Dla najlepszych efektów wybierz odpowiednie nakładki silikonowe (dołączone do zestawu). Funkcja ANC zostanie wyłączona na czas wykonywania połączeń i włączy się automatycznie po uruchomieniu HT01C.

Pozostań w kontakcie z otoczeniem

Słuchawki QCY posiadają również tryb dźwięku otoczenia, dzięki czemu możesz rozmawiać z innymi bez wyjmowania HT01C z uszu. Tryby pracy akcesorium możesz przełączać za pomocą lewej słuchawki lub aplikacji QCY.

Połączenie, któremu możesz zaufać

Zależy Ci na wysokiej jakości połączeniu? Z HT01C jest to możliwe! Wbudowany chip poprawia szybkość transmisji i stabilność połączenia. Natomiast oglądanie filmów będzie jeszcze bardziej przyjemne dzięki niskiemu poziomowi opóźnienia. Natomiast poprzez Hall Switch słuchawki połączą się automatycznie z Twoim urządzeniem po otworzeniu pokrywy etui.

Inteligentne

Słuchawki QCY wyposażono w czujnik, za pomocą którego odtwarzanie jest wstrzymywane po wyjęciu słuchawek z uszu i następnie wznowione po włożeniu ich z powrotem (jeśli słuchawki zostaną włożone w ciągu 15s). Czujnik jest włączony poprzez domyślne ustawienia, a jego działanie możesz w każdej chwili wyłączyć/włączyć za pomocą aplikacji.

Ładuj jak Ci wygodnie

Słuchawki QCY możesz naładować na 2 sposoby. Skorzystaj z kabla USB-C dołączonego do zestawu, lub ładowarki indukcyjnej. Wybierz odpowiedni sposób ładowania dla siebie.

Do 20 godzin pracy

Po naładowaniu słuchawek za pomocą etui możesz korzystać z nich do 5 godzin. Natomiast bateria etui o pojemności 600mAh pozwala dodatkowo naładować słuchawki 3-krotnie, tym samym wydłużając ich pracę do 20 godzin. Weź HT01C ze sobą w podróż i nie martw się nagłym rozładowaniem baterii. Należy pamiętać, że po włączeniu funkcji ANC czas pracy urządzenia wynosi 16 godzin.

Z aplikacją możesz więcej

Pobierz aplikację QCY i sparuj ją ze swoim smartfonem, aby uzyskać dostęp do różnego rodzaju funkcji. Z poziomu aplikacji możesz pomijać utwory, odebrać lub zakończyć połączenie albo dostosować tryb pracy HT01C.

Kontrola dotykowa

Każda ze słuchawek posiada panel dotykowy, dzięki któremu możesz dopasować pracę akcesorium do własnych potrzeb. Odbieraj/odrzucaj połączenia, reguluj głośność, pomijaj utwory, włącz asystenta głosowego, itp. Z HT01C możesz więcej.

Specyfikacja

Wersja Bluetooth

5.1

Profile Bluetooth

HFP/HSP/A2DP/AVRCP

Czas pracy

do 20 godzin

Pojemność baterii etui

600mAh

Port

USB-C

Częstotliwość

20 – 20000 Hz

Zasięg

10 m

W zestawie

Słuchawki QCY HT01C

Etui z funkcją ładowania

Gumowe wkładki

Kabel ładowania

Instrukcja obsługi

Pobierz instrukcję obsługi PDF