fbpx

G1

Bezprzewodowe słuchawki TWS QCY G1

Do 10 m | TWS | 450 mAh

Bezprzewodowe słuchawki TWS QCY G1

Z G1 zwycięstwo będzie Twoje! Ultra-niski poziom opóźnienia i wysoka jakość dźwięku to główne zalety słuchawek QCY. Akcesorium wyróżnia też długi czas pracy i możliwość ładowania indukcyjnego. Funkcja ENC umożliwia swobodne rozmowy przez telefon, redukując hałas otoczenia, a panele dotykowe ułatwiają obsługę. Dodatkowo wzrok przykuwa stylowy, cyberpunkowy design słuchawek.

Specjalnie dla e-sportu

Bluetooth 5.2, chip PixArt – to wszystko sprawia, że możesz cieszyć się ulubioną rozgrywką bez obaw o utratę sygnału lub duże opóźnienia. Ponadto dostępny w aplikacji korektor dźwięku umożliwia podkreślenie dźwięku kroków, strzałów, wybuchów, czy nadlatującego śmigłowca. 

Jakość dźwięku, na którą zasługujesz​

Dzięki G1 poczujesz się jak bohater ulubionej gry. Na tak wysoką jakość dźwięku przekładają się 10 mm przetworniki dynamiczne i kodek audio AAC. W rezultacie możesz cieszyć się świetnie zbalansowanym, pełnym detali brzemieniem.

Słuchaj ile chcesz, ładuj jak Ci wygodnie

Akcesorium wyposażono w pojemny akumulator, dzięki czemu możesz cieszyć się ulubioną rozgrywką aż do 32 godzin! Aby odnowić energię słuchawek, możesz skorzystać z kabla USB-C dołączonego do zestawu. G1 obsługuje również ładowanie bezprzewodowe. Wskaźnik umieszczony na etui poinformuje Cię o statusie ładowania. 

Redukcja szumów ENC

Teraz możesz opracowywać strategie z innymi graczami i rozmawiać przez telefon, nie martwiąc się irytującym szumem otoczenia. Słuchawki zostały wyposażone w technologię redukcji szumów ENC, która eliminuje hałas z zewnątrz podczas rozmów przez telefon. 

Wygodne parowanie i obsługa

Po otworzeniu pokrywy etui ładującego na ekranie Twojego smartfona wyświetli się okno parowania, które pozwoli połączyć urządzenie ze słuchawkami. Ponadto panele dotykowe umieszczone na słuchawkach umożliwiają wygodną kontrolę G1. Wystarczy dotknięcie, aby odebrać połączenie przychodzące, pominąć utwór, czy włączyć asystenta głosowego. 

Specyfikacja

Nazwa parowania

QCY-G1

Wersja Bluetooth

5.2

Kompatybilne systemy

iOS, Android

Zasięg

Do 10 m

Czas pracy

Do 4,5 h rozmów / do 8 h odtwarzania muzyki / do 6 h grania w trybie gamingowym

Profile Bluetooth

HFP, HSP, A2DP, AVRCP

Pojemność akumulatora (etui)

450 mAh

Port ładowania

USB-C

W zestawie

Słuchawki

Etui ładujące

Wymienne gumki x3 (S, M i L, jedna para jest już założona na słuchawki)

Kabel USB-C

Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi